Proč vyzkoušet webové stránky
od nás ?

Moderní design šitý na míru

Dojem, který na návštěvníky své webové prezentace uděláte, je zásadní. Vaši potenciální zákazníci sem nepřicházejí jen proto, aby si zjistili informace. Při rozhodování mezi Vámi a konkurencí záleží i na tom, kdo z Vás působí profesionálněji, a my se postaráme o to, aby jejich volba byla jednoznačná.

Dokonalá funkčnost na mobilech, tabletech i PC

Responzivní web je dnes standard, bez kterého uživatele mobilních zařízení a tabletů zbytečně odradíte. My zaručujeme, že Vaše webové stránky budou perfektně fungovat bez ohledu na to, z jakého typu zařízení na ně vstoupíte

SEO optimalizace

Stránky, na které nikdo nechodí, nejspíš nechcete. I proto je nedílnou součástí našeho servisu SEO optimalizace, která zaručí, že vyhledavače Vaše stránky zobrazí na prvních místech. O to, abychom toho docílili, se starají naši SEO specialisté, kteří dohlížejí na unikátně zpracovaný obsah, klíčová slova i řadu dalších aspektů Vaší nové stránky.

Intuitivní redakční systém

Stránky od nás si může spravovat a upravovat každý. Fungují totiž s redakčním systémem, se kterým se naučíte pracovat snadno a rychle. Pomůže Vám k tomu i naše počáteční školení, díky kterému objevíte už na začátku všechny důležité funkce.

Přehledné, detailní statistiky

Chceme, aby Váš web fungoval dlouhodobě na vysoké úrovni. Ověřit si, jestli Vám přináší takové výsledky, jaké byste si představovali, kdykoli můžete díky našim podrobným statistikám, které jsou přirozenou součástí každé webové stránky.

Kontakty

BEE SITE:ES A.S.

Telefon: +420 220 515 743

E-mail: info@obchodniagentura.com

Sídlo společnosti:
Šimáčkova 915/18, Holešovice, 170 00 Praha 7

IČ: 03789683