Naše služby

Pro své klienty vytváříme kompletní webové prezentace s moderním designem i texty na míru. Chceme, abyste byli vidět a neztratili se v moři své konkurence, a tak si při vytváření Vašich stránek dáváme záležet na každém detailu. Ať už nabízíte advokátní služby, daňové poradenství nebo třeba ubytování uprostřed přírody, postaráme se, aby bylo z Vaší prezentace poznat, v čem jste nejlepší.

Nové webové stránky

Pokud zatím vlastní webovou prezentaci nemáte, zařídíme ji pro Vás od začátku až do konce. Postaráme se o doménu i webhosting, programování i grafiku, o text na míru i o optimalizaci pro vyhledávače. Po celou dobu spolupráce budete mít navíc k dispozici zákaznický servis, kde Vám naši zkušení pracovníci poradí s technickými problémy a vyslechnou všechny Vaše požadavky.

Webové stránky musí Vaší firmě padnout na míru a my děláme všechno pro to, aby Vám skutečně vyhovovaly. Umíme se přizpůsobit Vašim estetickým preferencím a přijít s prezentací, která bude vkusná, elegantní a která postihne podstatu Vaší práce. A ve spolupráci s Vámi se postaráme i o to, aby Vaše nové stránky obsahovaly všechny informace, které na nich chcete zveřejnit.

Redesign webových stránek

Máte už vlastní webové stránky, ale nejste s jejich podobou spokojeni? Žádný problém. Rádi si necháme vysvětlit, jak byste starou prezentaci rádi přestavěli, aby odpovídala Vašim požadavkům.

Stránky oblékneme do nového kabátu, dáme jim nový a jednodušší redakční systém a pokud budete chtít, přidáme navrch textový obsah, který Vašim stránkám dodá šmrnc.

Online kampaně

Rádi byste oslovili ještě víc lidí? Opravdu kvalitní online kampaň je věda a vyžaduje promyšlený výběr vhodných nástrojů, které pomohou zacílit na ty správné uživatele. U nás online marketingu rozumíme a dokážeme pro Vás připravit kampaň na míru s kombinací SEO, PPC, sociálních sítí a dalších nástrojů.

U nás najdete profesionální tým, který dokáže zařídit, aby se informace o Vašem byznysu dostaly tam, kam mají – k Vašim klientům. Umíme se postarat o to, aby Vaši zákazníci nacházeli informace o Vás na předních příčkách vyhledavačů, a dát Vašemu webu efektivní propagaci. Do rukou navíc dostanete přehledné, detailní statistiky, díky kterým si o návštěvnosti webu udržíte dlouhodobý přehled.

S námi se svým sdělením prorazíte!

Kontakty

BEE SITE:ES A.S.

Telefon: +420 220 515 743

E-mail: info@obchodniagentura.com

Sídlo společnosti:
Šimáčkova 915/18, Holešovice, 170 00 Praha 7

IČ: 03789683